שוב: הפגנה התקיימה מול ביתו של הנציב שירותי כבאות והצלה דדי שמחי בגדרה

1

כמאה וחמישים כבאים הפגינו מול ביתו של מפקדם, הנציב דדי שמחי. אבי אנקורי, יו"ר ועד הכבאים הארצי: "באנו להעיר את שמחי מהתרדמת שלו". דוברות כבאות והצלה: "אין חדש תחת השמש"

שוב התקיימה הפגנה אל מול ביתו של הנציב דדי שמחי לאחר שצוות המשא ומתן מטעמו החליט להעביר את המושכות לידיים אחרות, וזאת לאחר שבוטלו ההסכמות אליהם הגיעו עם נציגי ועד הכבאים, ההסתדרות והמשרד לביטחון פנים. הכבאים מוחים על הסחבת, לדבריהם, בניהול משא ומתן עימם על הסכם עבודה חדש, כפי שהינחו בתי הדין האזורי והארצי לעבודה, שאף התירו לכבאים לנקוט בעיצומים וצעדים ארגוניים. לדברי אבי אנקורי, יו"ר ועד הכבאים הארצי: "באנו להעיר את שמחי מהתרדמת שלו. הפגיעה הקשה והתוקפנות שלו נגד הכבאים גורמת לנזק עצום בתוך המערכת. מי שמע על נציב שכל כך שונא את הכבאים שלו, עד כדי כך שבמקום להוקיר אותם על העשייה הרבה שלהם, בימים ושעות לא שעות, הוא עושה הכל כדי לרמוס אותם ואת זכויותיהם הבסיסיות לעבוד בכבוד. לא ביקשנו תוספות, אלא לכבד את ההסכמים הקיימים ולעגן אותם בצורה שהנחו אותנו בתי הדין לעבודה".

תגובת כבאות והצלה לישראל: "אין חדש תחת השמש. ועד הכבאים ערך לאורך השנים  עשרות הפגנות, נגד שורה של נציבי כבאות וזאת באמתלות שונות ומשונות. כבאות והצלה לישראל הינו גוף לאומי הפועל להצלת חיים. לצערנו, ועד הכבאים אינו בוחל באמצעים הכוללים ניתוק מגע ממפקדים, ביטול הכשרות ואימונים, פעולות אשר פוגעות בכשירות המבצעית ומסכנות חיים. האם יעלה על הדעת שוועד עובדים יתערב בהחלטות מבצעיות ופיקודיות למפכ"ל המשטרה או הרמטכ"ל? אנו נמשיך לפעול ביתר שאת למען עובדי הכבאות ולמען אזרחי ישראל".

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *