הפועל גדרה: שבע בום

ליאור סוויסה מלך השערים בליגה

למרות שמבשרת ציון כבשה את השער הראשון במשחק, גדרה חזרה למשחק עם שני שערים עד סוף המחצית בתוצאה 2:1. המחצית השנייה הייתה חגיגת שערים של הפועל גדרה שהבקיעה 5 שערים נוספים בניצוחו של המצטיין במשחק, אלעד אברמסון

מאה אוהדים הגיעו למשחקה של הפועל גדרה מול מבשרת ציון שנערך באצטדיון המקומי במושבה. האורחת ניסתה לגנוב ניצחון ולעלות על דרך המלך בעוד גדרה רוצה לשמור את מקומה כמוליכת ההטבלה. בדקות הראשונות גדרה שלטה במשחק אך לא מצאה את השער של מבשרת. בדקה ה-17 התקפה מפתיעה של האורחת מובילה ליתרונה היחיד במשחק, כאשר אדם אוחיון מצליח לבעוט מדויק ולהכניע את שוער גדרה. בגדרה התעשתו די מהר ועשו מהפך עד לתם המחצית הראשונה. בדקה 27' אלון זבולון בעט כדור גובה לעבר אברמסון שנגח לרשת, 1:1. שחקני גדרה המשיכו ללחוץ על מנת להשיג את היתרון לפני המחצית ובדקה ה-44' זה קרה: ליאור סוויסה בעט למסגרת והוריד את גדרה בצהלה לחדר ההלבשה.

מחצית שנייה: שחקני הפועל מבשרת ציון לא עמדו בקצב המשחק מול שחקני הפועל גדרה שעלו אל הדשא רעבים במיוחד. חמש דקות בתוך המחצית ואדיר שהרבני בעט כדור אדיר לחיבורים,3:1. דקה 53' שוב אברמסון שמצליח למצוא את הרשת מבעיטה חזקה לכיוון השער, 4:1. האוהדים המשיכו לעודד והייתה להם סיבה טובה לכך: בדקה ה-61' סוויסה מצליח לברוח מהמגן שלו ובועט כדור שמגיע, איך לא,לשער – 5:1. השער הזה מקנה לסוויסה את התואר מלך השערים הזמני, עם תשעה כיבושים. בדקה ה-70' אברמסון רושם שלושער וקובע 6:1. שרהבני מחליט לתת סיומת משלו וארבע דקות לסיום, בדקה ה-86' הוא רושם צמד אישי, כובש את השביעי וקובע את תוצאת הסיום, 7:1.

הניצחון הזה למעשה משמר את יתרון שלוש הנקודות מול מ.כ אשדוד סיטי ובית"ר יבנה, המועמדות אף הן לעלות ליגה.

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *