סדנה ייחודית ליוצאי הקהילה האתיופית

סדנא לקהילה האתיופית (1)

מפגש אחרון בסדרת המפגשים של הסדנה הייחודית בנושא מעורבות ואחריות הורים – התקיימה בחינוך הילדים במרכז הרוחני בשפירא. הסדנה בחסות המחלקה לתכניות מניעה בגדרה בהובלתה של רכזת המניעה, זיוה דסה והשתתפו בה הורים יוצאי הקהילה האתיופית.

את הסדנה הינחה וונדה אקלה, בעל תואר שני בניהול ארגונים קהילתיים כאשר מטרתה צמצום הפער הבין דורי וחיזוק הקשר בין הורים וילדים, חיזוק המשאב האנושי לצורך עבודה משותפת בקהילה ומתן ידע וכלים למשתתפים, בתחומים השונים.

מתנדבי מועדון רוטרי הבילויים עשו אתנחתא מהפעילויות היומיומית והגיעו לשמח את דיירי "בית בכפר" עם הפעלה, שירה וכיבוד בסימן השנה החדשה. מנהל הבית, בנג'י בר און ונשיאת המועדון, גילה נזירי נשאו דברים. שמעון דהן הסביר על מנהגי החג ותקיעת השופר. התכנית האמנותית כללה את הזמרת המקסימה רננה אורן, תושבת המושבה, שהנעימה בקולה. זוהי אינה הפעילות היחידה של רוטרי במושבה. מספר ימים קודם פעלו מתנדבי הארגון במעברי החצייה ועזרו לתלמידי בתי הספר היסודי ביישוב לחצות בבטחה. כמו כן, חילקו  משחקים חינוכיים לילדי כיתה א' במסגרת מכלול פרויקטים לטובת הקהילה המתבצעים על ידם לאורך כל השנה.

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *