ד"ר גילי גולדבלט « הרופא הנערץ הצטרף למאוחדת

גילי גולדבלט

ד"ר גילי גולדבלט, רופא הילדים שהקים את "ילדוקטור" המקבל עשרות אלפי פניות מהורים מודאגים, הצטרף לנבחרת מאוחדת בבית הרופאים – ב'מנוחה ונחלה' ובמרפאת 'אזורים' ברחובות

מרגע הולדת ילדינו אנו הופכים להיות לחוצים ודאוגים, גם אם קודם חשבנו שאנחנו בכלל רגועים. כל נזלת יכולה להדיר שינה מעינינו, שלא לדבר על חום גבוה ושיעול טורדני. אז מתי באמת צריך לדאוג ומתי אנחנו הלחוצים? לשם כך, חשוב שלא להתפשר על רופא הילדים הטוב ביותר שיש, כזה שתוכלו להתייעץ איתו ולשאול כל שאלה, כזה שתסמכו על מה שהוא מייעץ לכם ותוכלו לישון בשקט בזכותו עם ילדים בריאים בבית. במאוחדת מבינים זאת היטב ולכן צירפו לשורותיהם את רופא הילדים הנערץ ד"ר גילי גולדבלט, המעניק מענה גם במרפאה בבית הרופאים ברח' מנוחה ונחלה 18 וכן במרפאת אזורים, אך גם בפייסבוק. ד"ר גולדבלט למד רפואה בטכניון, התמחה ברפואת ילדים ועבד כרופא בקהילה. הוא הבחין ששאלות ההורים לא מסתיימות בדקות של ביקור והם זקוקים ליותר מכך ולפיכך החליט לפתוח את קבוצת הפייסבוק – "ילדוקטור" אחריו עוקבים כבר למעלה מ־90 אלף איש. את המענה לשאלות מספקים חברי צוות בעלי רקע וניסיון מכל קשת הרפואה.

מבחינתו, "ילדוקטור" הוא לא פחות ממהפכה בתחום, שכן רופאי הילדים עמוסים בעבודה ולא תמיד נותנים להורים את המענה המפורט שהם זקוקים לו. עם זאת, ברור כי שאלות שמצביעות על צורך במענה רפואי ישיר ומקרים חריגים יופנו מיד למרפאות. כאמור, הורי "מאוחדת" יכולים לקבל מענה משולב, מיידי ומקיף על כל המטריד אותם בנושא בריאות ילדיהם ע"י ד"ר גולדבלט ישירות, כאמור, במרפאות ברח' מנוחה ונחלה 18 ובאזורים.

 

 

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *