הסקר של רווח: צמצום פערים

סהר רווח

המועמד לראשות מועצת גדרה, סהר רוח, פרסם ביום שלישי האחרון סקר לפיו הוא מצמצם את הפער מראש המועצה המכהן, יואל גמליאל. ע"פי הסקר, שלדברי רווח בוצע ב-20 באוגוסט בקרב 5,884 איש, 35% בעד המשך כהונתו של יואל גמליאל ו-32% בעד כהונה חדשה בראשות רווח

"אנחנו בדרך לניצחון!", הכריז סהר רווח, המועמד לראשות מועצת גדרה, זמן קצר לפני שקיים חוג בית נוסף והעביר את משנתו בבית משפחת אוסמו. לדברי רווח הסקר נערך ביום שני, 20.8 בקרב 5,884 איש. "גדרה רוצה מהפך, חדשנות ויצירתיות. אני מרגיש את זה בשטח, בשיחות עם התושבים והיום אנחנו רואים את זה גם בא לידי ביטוי בסקרים. אנחנו ננצח כי אנחנו שמים את תושבי גדרה במרכז. אנחנו ננצח כי אנחנו מציגים את התוכניות הרציניות והמקיפות ביותר. אנחנו ננצח כי באמת אכפת לנו מהתושבים! בעוד חודשיים וחצי אנחנו מתחילים בעידן של חדשנות יצירתיות מצוינות והצלחות לגדרה".

עוד לפני פרסום הסקר ציין רווח העומד בראשות סיעת "גדרה מתחדשת" כי בכוונתו להקים את קאנטרי גדרה, קייטנת ראש המועצה ואת היכל אומנויות הבמה. "קאנטרי גדרה זה לא חלום. רק צריך אדם עם חזון וקבלות בהצלחות – ובתוך שנה כבר הפרויקט יהיה בתנועה. על קאנטרי-גדרה כולם ידברו, כי לתושבי גדרה מגיע הטוב ביותר ויהיה להם הטוב ביותר. קאנטרי עם מרכז ספורט, בריכת שחייה מקורה, אולם ספינינג, אולמות חוגים, חדרי כושר, בריכה חיצונית, ג'ימבורי, בתי קפה וחנויות נוחות. אני אהפוך את גדרה לאטרקטיבית בכל מחיר. התושבים שהיו רגילים לצאת מחוץ ליישוב עבור כל פעילות יראו כיצד מישובים אחרים מגיעים לגדרה ומביטים בה בקנאה. גדרה תהיה מושבה שבה משפחות מבלות יחד וזוכות לזמן איכות משותף. ראש מועצה זה לא רק לנאום באירועים ולנהל עובדי עירייה. ראש מועצה זה קודם כל חזון ויכולת להניע פרויקטים ולחשוב בגדול. בעוד חמש שנים כשאגיע שוב לבחירות ואתמודד לקדנציה נוספת, אני מתכוון להציג לתושבים קבלות ברורות של עשייה. לא יהיה תושב במושבה שלא יגיד שהמושבה שלנו התפתחה ללא היכר".

בין הפרויקטים עליהם מדבר רווח הוא קייטנת ראש המועצה, אשר לדבריו "תאפשר להורים לעבור את אוגוסט בשלום. תכנית החינוך שלי רואה את כל מערכת החינוך כמכלול. גם החודשים יולי אוגוסט הם חלק אינטגרלי מהמחויבות החינוכית שלנו. אנחנו חייבים לייצר מערכת חינוך מצויינת, ערכית, מחויבת ובעלות פחותה להורים! לכן קייטנת ראש המועצה היא אחת היוזמות החשובות שאני מתכוון לקדם. בימים הכי קשים של אוגוסט, כשאין שום מענה לילדי גדרה – אני אייסד את "קייטנת ראש המועצה", קייטנה חווייתית במחיר שווה לכל כיס. אירוע קיץ גדול שכל גדרה תהייה שותפה וגאה בו. חודש אוגוסט הפך להיות נטל כלכלי כבד להורים. אני כראש מועצה אנהיג מדיניות כוללת שתקל את תשלומי ההורים ונדאג לבנות פתרונות חדשים שישלבו ערכים, קהילה וחינוך גם בימי החופשות. הקייטנה תסובסד על ידי המועצה, תנוהל על ידי הרשות. המדריכים בקייטנה יהיו מדריכים שכבר הועסקו במערכת החינוך בגדרה, בגנים, בקייטנות וכו'. הקייטנה תהיה קייטנה קהילתית. חניכי תנועות הנוער של הישוב יקבלו במה ויוכלו גם להעביר מסרים ערכיים וגם לעבוד בחופשת הקיץ – במצב כזה כולם מרוויחים והתקצוב של הקייטנה יגיע משינוי סדרי העדיפויות במושבה: פחות התנהלות בזבנית, פחות פוליטיקה ויותר חשיבה על רווחת התושב".

רווח דיבר גם על היכל אומנויות הבמה שהוא מתכנן לבנות. "נהפוך את גדרה למעצמת תרבות. גדרה צריכה להתחדש, לחשוב בגדול, לצאת מהבינוניות. לגדרה 2018 לא מספיק אולם אירועים קטן, בתי הספר שלנו נודדים ליישובי האזור בשביל מסיבות סיום. עם כניסתי לתפקיד ראש המועצה אני מתכוון להורות על תכנון והקמת מרכז אומנויות הבמה, היכל תרבות גדול, שיתאים לגדרה של היום ולגדרה של עוד עשר שנים, נביא את העתיד למושבה שלנו. אני מתכוון שהיכל אומנויות הבמה שיוקם במרכז המושבה ישתלב במגמות תאטרון ומשחק בבתי הספר בגדרה. נביא את התיאטראות הטובים בישראל להופיע ולהציג בגדרה, נפתח את מרכז אומנויות הבמה שלנו למגוון חוגים ויצירה מקומית. היריבות והפוליטיקה המיושנת של יואל גמליאל עצרה את גדרה מלהתחדש. הגיע הזמן שלנו לחשוב בגדול ולעשות בגדול".

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *