מונה ליזה >> אן דן דינו מייצגת את ישראל, הפתיחה של נו לימיט, זיו ווינברג חוגג וגילה גמליאל משיקה

1-אן דנדינו

"אן דן דינו" מגדרה נבחרה לחנות הייצוגית ליריד ציוד חזרה לבית הספר. ברביעי אחרון סיירו נציגים מחברת סטדלר (ברמן) הגרמנית המייצרת את כלי הכתיבה, ביריד המגוון שנבחר על ידם כיריד המוביל בישראל וזכו לאירוח מצוות החנות בראשם גבי ביטון. אגב, היריד נמצא בתיכון רמון, מרווח מאוד ולגמרי חוויית קנייה נהדרת. שווה קפיצה.

במוצאי שבת חגג זיו וינברג, הנאמבר טו של שלום אזרד ממפלגת 'גשר' את יום הולדתות. הגיעו להרים איתו כוסית של יום חג: דני דורון וכמובן ראש המועצה יואל גמליאל שפירגן לחתן השמחה: "שבע"ה תצליח ב-5 שנים של עשייה בקוליאיציה".

הראיס של גדרה, יואל גמליאל, היה אורח הכבוד בפתיחה החגיגית והרשמית של הסטודיו לאימוני כושר No Limit. הסטודיו לאימוני כושר נפתח על ידי עופר ומאור לוי שידועים מאוד בתרומתם לקהילה במושבה, הן בפאן הכללי והם בתחום הספורט.

בהובלת המשרד לשוויון חברתי והחברה למתנ"סים, נחנך מרכז יזמות וחדשנות בצפון הארץ. השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, הגיעה עד קרית ים כדי לגזור את הסרט לחממה בה הושקעו למעלה משני מיליון שקלים, יחד עם ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור, מנכ"ל המשרד לשוויון חברתי אבי כהן, ומנכ"ל החברה למתנסים רז פרויליך.

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *