יואל גמליאל: "אני שמח לבשר על סיום עבודות הקמת בית התרבות במושבה אשר עתיד להיפתח עד ל-1 בספטמבר"

יואל גמליאל  בית תרבות

תפתחו יומנים: באחד בספטמבר ייפתח בית התרבות של גדרה. ראש המועצה, יואל גמליאל: "אמשיך להביא תקציבים ומשאבים, לפעול ולחדש במבנים נוספים התואמים את הצרכים המשתנים והגדלים במושבה תוך שמירה על צביונה ואופיה

בספטמבר הקרוב יושק בית תרבות חדש ברחוב מנחם בגין בגדרה, אשר יהווה בית לכישרונות מקומיים ולאירועי תרבות מגוונים. בית התרבות משלב בית קולנוע וכולל אולם חדש המשתרע על פני כ-300 מ"ר וכולל כ-300 מקומות ישיבה. באולם נגישות מלאה, תשתיות מולטימדיה מתקדמות, מערכת הקרנה, הגברה ותאורה. בנוסף לכך, הותקנה באולם עמדת מרצה (פודיום) אינטראקטיבית וידידותית להפעלה.

ראש המועצה, יואל גמליאל מסר: "אני שמח לבשר על סיום עבודות הקמת בית התרבות במושבה אשר עתיד להיפתח עד ל-1 בספטמבר. בית תרבות זה כולל פתרונות נגישות שיתנו מענה שווה לכולם. בית התרבות החדש, כולל מערכת מתקדמת עם תשתית מולטימדיה משולבת, מערכת הקרנה, הגברה ותאורה לשימוש בהרצאות ובמופעים. כמו כן, ישמש בית התרבות גם כבית קולנוע לכל שכבות הגילאים – ילדים, נוער ומבוגרים. בנוסף, הותקנה באולם עמדת מרצה (פודיום) אינטראקטיבית ידידותית להפעלה. בימים אלה מתבצעות עבודות גם על ספורטק חדש במושבה ואולם ספורט שנמצא בשלב מתקדם לפני פתיחה. אמשיך להביא תקציבים ומשאבים, לפעול ולחדש במבנים נוספים התואמים את הצרכים המשתנים והגדלים במושבה תוך שמירה על צביונה ואופיה".

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *