מלחמה פוליטית: סהר פינטו תובע את סהר רווח

סהר פינטו

סוער בין סהר לסהר: סהר פינטו שלח מכתב לסהר רווח, באמצעות פרקליטו ובמרכזו דרישה להתנצלות בגין לשון הרע והתראה לפני נקיטת אמצעים משפטיים

"הרינו לפנות אליך בדרישה לפרסום התנצלות והבהרה בגין הוצאת לשון הרע וכן בהתראה לפני נקיטת הליכים משפטיים", כך נפתח מכתב שנשלח אל סהר רווח בשם סהר פינטו. בין היתר נטען כי רווח "מפיץ שקרים ומוציא דיבתו של המועמד סהר פינטו והכל לצרכים פוליטיים" וכי "ביום 30 במאי הפצת מסרון מטעמך לתושבי גדרה וכתבת כי פינטו חבר לגמליאל כאשר ידוע לך כי מדובר בשקר מוחלט". את תשובתו למכתב, כתב רווח ברשת החברתית: "התקווה שלנו תנצח את העסקנות הפוליטית! כשהתחלתי את דרכי במרוץ לראשות מועצת גדרה התריעו בפני שבתחילת הדרך היריבים שלי יתעלמו ממני, אבל כשהם יתחילו לאיים עליי, אז אני אדע שאני מנצח את הבחירות בגדרה! חשוב לי להבהיר לכל תושבי גדרה שאני עומד מאחורי כל מילה שלי – גמליאל הכין לגדרה תקציב גרוע – ופינטו שהתחזה לאלטרנטיבה, בחר בפוליטיקה הישנה, שהתעייפנו ממנה כבר – ותמך בגמליאל ובתקציב. אני מלא תקווה לעתיד של גדרה, מאסנו בפוליטיקה של פינטו וגמליאל, פוליטיקה שמייצרת רק תביעות וריבים בלתי פוסקים. אני מקדיש את זמני לעשייה, אין לי זמן למלחמות פוליטיות. סדר היום שלי בנוי כולו מפגישות עם תושבים ומומחים בתחומים שונים, אני מתכנן את החיים שלנו ביום שאחרי הניצחון שלי בבחירות!".

בתוך כך, רווח הודיע כי הקים את מטה יום הבחירות שלו. לדבריו: ״אני מתחיל להתארגן לקראת יום הבחירות, על מנת לממש את התמיכה הרבה לה אני זוכה בשטח כבר היום. ככל שיום הבחירות מתקרב אני משוכנע לחלוטין לגלות שתושבי גדרה סומכים עליי ונותנים בי אמון מלא, שאני אהיה מי שיצעיד את גדרה להישגים בשנים הקרובות. אני יודע שזה יבוא לידי ביטוי גם בקלפי״.

נהניתם? שתפו ברשת...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *